Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1800 x 500 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1090 W, juodas - W6VS20S-180-050-70
Plienas Plienas
Didelis šiluminis našumas Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500 Lakavimo danga: DIN 99500
Indeksas:
W6VS20S-180-050-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
1090 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis (Y): 1800 mm
Plotis (X): 500 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbinė temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šildymo galia:
- 55/45/20 °C 571 W
- 75/65/20 °C 1090 W
- 90/70/20 °C 1373 W
Prijungimai:
- 2xG ½″ apatinis vidinis
- 4xG ½″ šoniniai
Aukštos kokybės, patvarios dažų dangos - DIN 99500
Komplekte: tvirtinimai, montavimo komplektas, uždarymo kamščiai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
500 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
70 mm
1090 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Tipas
20
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Apatinis centras
Orientacija
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,99%
Plienas Plienas
Indeksas:
W6VS20S-180-050-70
1800 mm
500 mm
1090 W