Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2200 x 400 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1013 W, juodas - W6VS20S-220-040-70
Plienas Plienas
Didelis šiluminis našumas Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500 Lakavimo danga: DIN 99500
Indeksas:
W6VS20S-220-040-70
Aukštis:
2200 mm
Spalva:
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
1013 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis (Y): 2200 mm
Plotis (X): 400 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 526 W
- 75/65/20 °C 1013 W
- 90/70/20 °C 1280 W
Prijungimai:
- 2xG ½“ apatinis vidurinis
- 4xG ½“ šoninis
Aukštos kokybės, patvari dažų danga - DIN 99500
Komplekte: tvirtinimo elementai, montavimo rinkinys, uždarymo kištukai ir oro vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorius, kurio dydis 600 x 1800 mm.
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
2200 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
1013 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Tipas
20
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Apatinis centras
Orientacija
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,99%
Plienas Plienas
Indeksas:
W6VS20S-220-040-70
2200 mm
400 mm
1013 W