Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70
search
Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70 Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70 Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70 Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70 Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70 Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70 Mexen Flat VS20S radiatoriaus plokštė 2200 x 600 mm, apatinis vidurinis prijungimas, 1520 W, juodas - W6VS20S-220-060-70
Indeksas:
W6VS20S-220-060-70
Aukštis:
2200 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
1520 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis (Y): 2200 mm
Plotis (X): 600 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: maks. 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 789 W
- 75/65/20 °C 1520 W
- 90/70/20 °C 1921 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis vidurinis
- 4xG ½” latakų
Aukštos kokybės, patvari dažų danga - DIN 99500
Komplekte: kabliai, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir oro vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
600 mm
Aukštis
2200 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
1520 W
Saugos informacija
20%
Indeksas:
W6VS20S-220-060-70
2200 mm
600 mm
1520 W