Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66
search
Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 1200 x 400 mm, 439 W, antracitas - W110-1200-400-00-66
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-1200-400-00-66
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
439 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Antracitas - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 30 mm
Jungties atstumas:
- 35 cm (apatinė) arba 5 cm (centrinė)
Spalva: Antracitas RAL 7016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 7,07 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 439 W
Jungtys:
- 2xG ½″ centrinės
- 4xG ½″ viršutinės ir apatinės iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė įrengti kaitinimo elementą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: pakabinimai, montavimo rinkinys, uždengimo kamštukai ir oro išleidiklis
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
30 mm
Tipas
439 W
Spalva
Antracitas
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 35 cm
Jungtis
Centras , Apatinė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Informacija apie saugumą
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-1200-400-00-66
1200 mm
400 mm
439 W
Plotis - 400 mm - ()