Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70
search
Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70 Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas - W217-1544-694-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W217-1544-694-00-70
Aukštis:
1544 mm
Spalva:
Plotis:
694 mm
Šildymo galia:
1550 W
Spalva - Juoda - ()
Mexen Waco dekoratyvinis radiatorius 1544 x 694 mm, 1550 W, juodas yra stilingas ir praktiškas jūsų interjero papildymas. Jis išsiskiria vertikalia orientacija ir universalumu jungčių pusėms, užtikrinančiu montavimo lankstumą. Pagamintas iš tvirto plieno, turi ilgaamžę dažų dangą, atsparią korozijai. Su 1550 W šilumine galia jis puikiai tiks įvairaus tipo patalpoms. Komplekte rasite laikiklius, montavimo rinkinį, uždengimo kamščius ir ventiliatorių.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1544 mm
Plotis: 694 mm
Gylis: 60 mm
Jungties tarpas:
- 150 cm (šoninis) arba 5 cm (centrinis)
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 17,20 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 1550 W
Jungtys:
- 2xG ½″ centrinės
- 4xG ½″ viršuje ir apačioje, dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažų danga atspari korozijai
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys, uždengimo kamščiai ir ventiliatorius
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
694 mm
Aukštis
1544 mm
Gylis
60 mm
Tipas
Dekoratyvinis
Šildymo galia
1550 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
150 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W217-1544-694-00-70
1544 mm
694 mm
1550 W