Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66
search
Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorius 500 x 400 mm, 178 W, antracitas - W110-0500-400-00-66
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-0500-400-00-66
Aukštis:
500 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
178 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Mars yra šiuolaikinis vonios radiatorius, kurio kompaktiški matmenys yra 500 x 400 mm ir kuris siūlo 178 W šiluminę galią. Dėl aukštos kokybės plieno konstrukcijos ir antracito apdailos spalvos RAL 7016, radiatorius yra patvarus ir atsparus korozijai. Jį lengva sumontuoti thanks to pridedami pakabai ir montavimo komplektu. Jis turi įvairias prijungimo galimybes - 2xG ½″ vidurines ir 4xG ½″ iš viršaus ir apačios, kas leidžia lankstumą montuojant. Papildomas privalumas - galimybė sumontuoti šildytuvą. Produktas pasižymi maksimaliu darbine temperatūra iki 95 °C ir atsparumu ugniai klasės A1.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 500 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 30 mm
Jungčių atstumas:
- 35 cm (apatinis) arba 5 cm (vidurinis)
Spalva: Antracitas RAL 7016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 3,13 kg
Tūris: 1,9 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 178 W
Prisijungimai:
- 2xG ½″ vidurinis
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė sumontuoti šildytuvą
Aukštos kokybės, patvarus dažų paviršius atsparus korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas, uždengimo kamščiai ir ventiliatorius
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
500 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Šildymo galia
178 W
Spalva
Antracitas
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 35 cm
Jungtis
Apatinė , Centras
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
Naudojimo instrukcija
Gamintojas
Ar neradote atsakymo?
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-0500-400-00-66
500 mm
400 mm
178 W
Plotis - 400 mm - ()