Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66
search
Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars vonios radiatorių 700 x 400 mm, 238 W, antracitas - W110-0700-400-00-66
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-0700-400-00-66
Aukštis:
700 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
238 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Mars yra modernus vonios radiatorių matuojantis 700 x 400 mm, siūlantis 238 W šildymo galią, todėl tai yra idealus pasirinkimas mažoms ir vidutinėms vonios kambario erdvėms. Pagamintas iš patvaraus plieno, jis atsparus korozijai dėl aukštos kokybės lako dangos. Radiatorius yra elegantiškos antracito RAL 7016 spalvos. Montavimas yra lankstus, su įvairiomis jungčių parinktimis: apatinė ir vidurinė bei galimybė sumontuoti šildytuvą. Rinkinyje yra visi montavimui reikalingi elementai, palengvinantys įrengimą.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 700 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 30 mm
Jungties tarpas:
- 35 cm (apatinė) arba 5 cm (vidurinė)
Spalva: Antracitas RAL 7016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 4,06 kg
Talpa: 2,6 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 238 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinės
- 4xG ½″ viršuje ir apačioje iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė sumontuoti šildytuvą
Aukštos kokybės, patvari lako danga atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždengimo kamščiai ir nuorinimo vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
700 mm
Gylis
30 mm
Tipas
238 W
Spalva
Antracitas
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 35 cm
Jungtis
Apatinė , Centras
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
Naudojimo instrukcija
19,96%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-0700-400-00-66
700 mm
400 mm
238 W
Plotis - 400 mm - ()