Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66
search
Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars vonios kambario radiatorius 700 x 500 mm, 284 W, antracitas - W110-0700-500-00-66
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-0700-500-00-66
Aukštis:
700 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
284 W
Plotis - 500 mm - ()
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Mars yra vonios kambario radiatorius, kurio matmenys yra 700 x 500 mm, siūlantis 284 W šiluminę galią. Jo matmenys yra 700 mm aukščio, 500 mm pločio ir 30 mm gylio, todėl jis idealiai tinka įvairių dydžių vonios kambariams. Radiatorius antracito spalvos (RAL 7016) pagamintas iš patvarios plieno su puikia reakcija į ugnį (A1) ir atsparumu korozijai, dėl aukštos kokybės lakuotos dangos. Maksimalus darbo slėgis yra 0,6 Mpa, o darbo temperatūra gali siekti 95 °C. Produktą galima prijungti naudojant įvairias jungtis ir įmontuoti šildytuvą, suteikiant lankstumą montavimui. Rinkinyje yra būtini montavimo elementai: pakabinimai, montavimo rinkinys, aklės ir ventiliatorius.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 700 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 30 mm
Jungčių atstumas:
- 45 cm (apatinės) arba 5 cm (vidurinės)
Spalva: Antracitas RAL 7016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 4,67 kg
Talpa: 3 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbo slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 284 W
Jungtys:
- 2xG ½″ vidurinės
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Galimybė įmontuoti šildytuvą
Aukštos kokybės, ilgalaikė lakuota danga atspari korozijai
Pakuotėje: pakabinimai, montavimo rinkinys, aklės ir ventiliatorius
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
500 mm
Aukštis
700 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Šildymo galia
284 W
Spalva
Antracitas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm , 45 cm
Jungtis
Apatinė , Centras
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
Naudojimo instrukcija
19,93%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W110-0700-500-00-66
700 mm
500 mm
284 W
Plotis - 500 mm - ()