Mexen Uni-Term S dvigubas radiatoriaus maskavimo rinkinys, auksinis - W910-000-50
search
Atsparumas ir patvarumas Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas Praktiškas sprendimas
2 metų garantija 2 metų garantija
Indeksas:
W910-000-50
Spalva:
Auksas
Spalva - Auksas - ()
Mexen S dvigubas radiatoriaus maskavimo rinkinys, auksinis tai elegantiškas ir funkcionalus sprendimas jūsų interjerui. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir žalvario, užtikrina patvarumą ir estetiką. Auksinė spalva suteikia prabangumo. Rozetė matmenimis 115 x 65 mm ir aukščiu 7 mm bei vamzdeliai ilgiu 50 mm ir vidiniu skersmeniu 20 mm puikiai tinka daugeliui radiatorių. Idealiai tinka termostatinių rinkinių ir radiatoriaus vožtuvų montavimui, užtikrina tvarkingą ir modernų išvaizdą.
Techniniai duomenys:
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Auksinė
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Vamzdelių medžiaga: Žalvaris
Vamzdelių ilgis: 50 mm
Vidinis vamzdelių skersmuo: 20 mm
Radiatoriaus jungčių angų atstumas: 50 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas
2 metų garantija
Serija
Spalva
Auksas
Vartotojo vadovas
Saugumo informacija
19,8%