Mexen Uni-Term S vieno radiatoriaus maskavimo komplektas, baltas - W909-000-20
search
Indeksas:
W909-000-20
Spalva:
Baltas
Spalva - Baltas - ()
Mexen S viengubas maskavimo komplektas radiatoriui yra puikus sprendimas estetiniam radiatorių instaliacijų užbaigimui. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir žalvario, užtikrina patvarumą ir atsparumą korozijai. Balta spalva harmoningai dera su dauguma interjerų, o kompaktiški matmenys leidžia diskretiškai integruotis su radiatoriu. Komplektą sudaro dvi rozecės, kurių išorinis skersmuo 65 mm, ir įvorės, kurių ilgis 50 mm, kas palengvina termostatinių rinkinių ir radiatorių vožtuvų montavimą.
Techniniai duomenys:
Rozecų medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Balta
Išorinis rozecės skersmuo: 65 mm
Rozecės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Įvorių medžiaga: Žalvaris
Įvorių ilgis: 50 mm
Vidinis įvorių skersmuo: 20 mm
Spalva
Baltas
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
4.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,8%