Mexen Uni-Term R viengubas radiatoriaus maskavimo rinkinys, baltas - W904-000-20
search
Atsparumas ir patvarumas Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas Praktiškas sprendimas
2 metų garantija 2 metų garantija
Indeksas:
W904-000-20
Spalva:
Baltas
Spalva - Baltas - ()
Mexen R viengubas radiatoriaus maskavimo rinkinys, baltas yra puikus sprendimas estetiniam montavimo elementų paslėpimui. Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, užtikrina ilgaamžiškumą ir eleganciją. Balta spalva harmoningai dera su dauguma interjerų. Rozetės, kurių skersmuo 65 mm, ir žalvario įvorės, kurių ilgis 50 mm, garantuoja lengvą termostatinių rinkinių ir radiatorių vožtuvų montavimą.
Techniniai duomenys:
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Balta
Išorinis rozetės skersmuo: 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Įvorelių medžiaga: Žalvaris
Įvorelių ilgis: 50 mm
Vidinė įvorių skerspjūvis: 20 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas
2 metų garantija
Serija
Spalva
Baltas
Vartotojo vadovas
Saugumo informacija
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
4.5
Bendras vertinimas, pagrįstas 2 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,8%