Mexen Uni-Term R vienguba radiatoriaus maskavimo rinkinys, auksinis - W904-000-50
search
Indeksas:
W904-000-50
Spalva:
Auksas
Spalva - Auksas - ()
Mexen R viengubas radiatorius maskuojantis rinkinys auksinės spalvos pasižymi aukšta gamybos kokybe. Nerūdijantis plienas ir žalvaris užtikrina ilgaamžiškumą ir estetiką. Rinkinį sudaro dvi rozetės, kurių skersmuo 65 mm ir vidinis 21 mm, bei įvorės, kurių ilgis 50 mm ir vidinis skersmuo 20 mm, leidžiančios lengvai sumontuoti termostatinius rinkinius ir radiatorinius vožtuvus. Elegantiška auksinė spalva suteikia klasę bet kokiam interjerui.
Techniniai duomenys:
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Auksinė
Rozetės išorinis skersmuo: 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio rozetės skylės skersmuo: 21 mm
Įvorės medžiaga: Žalvaris
Įvorės ilgis: 50 mm
Vidinis įvorės skersmuo: 20 mm
Spalva
Auksas
Vartotojo vadovas
Saugumo informacija
19,7%