Mexen Uni-Term R dvigubas radiatorių maskavimo rinkinys, auksinis - W905-000-50
search
Indeksas:
W905-000-50
Spalva:
Auksas
Spalva - Auksas - ()
Mexen R dvigubas radiatoriaus maskavimo rinkinys auksinės spalvos yra elegantiškas ir funkcionalus sprendimas radiatoriaus jungčių maskavimui. Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir žalvario, užtikrina patvarumą ir atsparumą korozijai. Dangteliai, kurių matmenys 115 x 65 mm, ir movos, kurių ilgis 50 mm, puikiai tinka standartiniams termostatiniams rinkiniams ir radiatoriaus vožtuvams. Auksinė spalva suteiks interjerui prabangų išvaizdą.
Techniniai duomenys:
Dangtelių medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Auksinė
Dangtelio plotis: 115 x 65 mm
Dangtelio aukštis: 7 mm
Vidinio skylės skersmuo: 21 mm
Movos medžiaga: Žalvaris
Movos ilgis: 50 mm
Vidinis movos skersmuo: 20 mm
Radiatoriaus jungčių skylės atstumas: 50 mm
Spalva
Auksas
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,48%