Mexen Uni-Term R dvigubas radiatorių maskavimo komplektas, baltas - W905-000-20
search
Indeksas:
W905-000-20
Spalva:
Baltas
Spalva - Baltas - ()
Mexen R dvigubas maskavimo komplektas radiatoriui, baltas, yra idealus sprendimas tiems, kurie nori estetiškai užbaigti radiatoriaus instaliaciją. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir žalvario, jis užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą korozijai. Balta spalva harmoningai tiks bet kokiame interjere. Rozetės matmenys yra 115 x 65 mm, o įvorės ilgis 50 mm ir vidinis skersmuo 20 mm palengvina montavimą. Komplektas pritaikytas termostatinių rinkinių ir radiatorių vožtuvų montavimui, kas garantuoja pilną funkcionalumą.
Techniniai duomenys:
Rozetės medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Balta
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Įvorių medžiaga: Žalvaris
Įvorių ilgis: 50 mm
Vidinis įvorių skersmuo: 20 mm
Angų atstumas radiatoriui prijungti: 50 mm
Spalva
Baltas
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 7 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,58%