Mexen Uni-Term Dviguba maskavimo plokštė radiatoriui, balta - W910-000-20
search
Atsparumas ir patvarumas Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas Praktiškas sprendimas
2 metų garantija 2 metų garantija
Indeksas:
W910-000-20
Spalva:
Baltas
Spalva - Baltas - ()
Mexen S dviguba uždengimo sistema radiatoriui yra praktiškas ir estetiškas pasirinkimas. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, ji yra patvari ir atspari korozijai. Balta spalva ir subtilūs matmenys (115 x 65 mm, aukštis 7 mm) leidžia jai puikiai derėti prie bet kokio interjero. Žalvarinės rankovės (ilgis 50 mm, vidinis skersmuo 20 mm) užtikrina stabilumą ir lengvą termostatinių rinkinių ir radiatorių vožtuvų montavimą. Idealiai tinka dekoratyviam radiatorinių jungčių slėpimui.
Techniniai duomenys:
Rozečių medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Balta
Rozetės plotis: 115 x 65 mm
Rozetės aukštis: 7 mm
Vidinio angos skersmuo: 21 mm
Rankovių medžiaga: Žalvaris
Rankovių ilgis: 50 mm
Vidinis rankovių skersmuo: 20 mm
Angų tarp radiatorinių jungčių atstumai: 50 mm
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Atsparumas ir patvarumas
Praktiškas sprendimas
2 metų garantija
Serija
Spalva
Baltas
Vartotojo vadovas
Saugumo informacija
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,48%