Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70
search
Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, juodas - W211-1500-460-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1500-460-00-70
Aukštis:
1500 mm
Spalva:
Plotis:
460 mm
Šildymo galia:
894 W
Plotis - 460 mm - ()
Aukštis - 1500 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen Atlanta yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys 1500 x 460 mm ir šildymo galia 894 W. Pagamintas iš plieno, juodos spalvos, pasižymi universalumu ir vertikalia orientacija. Šoninis jungimas ir aukštos kokybės dažų danga, atsparus korozijai, užtikrina tvirtumą ir estetiką. Maksimali darbinė temperatūra yra 95°C, o maksimalus darbinis slėgis yra 0,6 Mpa. Rinkinį sudaro laikikliai, montavimo rinkinys, uždengimo kamščiai ir oro pašalinimo įrenginys.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1500 mm
Plotis: 460 mm
Gylis: 88 mm
Jungties tarpas: 140 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 19,91 kg
Talpa: 10,7 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 894 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, patvari dangos danga atspari korozijai
Komplektą sudaro: laikikliai, montavimo rinkinys, uždengimo kamščiai ir oro pašalinimo įrenginys
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
460 mm
Aukštis
1500 mm
Gylis
88 mm
Tipas
Dekoratyvinis
894 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungtis
Šoninė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1500-460-00-70
1500 mm
460 mm
894 W
Plotis - 460 mm - ()
Aukštis - 1500 mm - ()