Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20
search
Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, baltas - W211-1200-405-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1200-405-00-20
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Plotis:
405 mm
Šildymo galia:
646 W
Plotis - 405 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Atlanta yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys yra 1200 x 405 mm, baltos spalvos, ir pasižymi 646 W šilumine galia. Pagamintas iš plieno, su šonine jungtimi ir vertikalia orientacija, puikiai tinka bet kuriame kambaryje. Dėl patvarios dažų dangos, atsparios korozijai, ir maksimalios darbinės temperatūros 95°C užtikrina ilgaamžiškumą ir saugumą. Komplekte yra pakabos, montavimo rinkinys, užkimštukai ir ventiliavimo vožtuvas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 405 mm
Gylis: 88 mm
Jungčių atstumas: 110 cm
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 14,58 kg
Talpa: 7,7 l
Atsparumas ugniai: A1
Darbinė temperatūra: maks 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 646 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Koplekte: pakabos, montavimo rinkinys, užkimštukai ir ventiliavimo vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
405 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
88 mm
Tipas
Dekoratyvinis
Šildymo galia
646 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
110 cm
Jungtis
Šoninė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1200-405-00-20
1200 mm
405 mm
646 W
Plotis - 405 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()