Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20
search
Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1500 x 460 mm, 894 W, baltas - W211-1500-460-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1500-460-00-20
Aukštis:
1500 mm
Spalva:
Plotis:
460 mm
Šildymo galia:
894 W
Plotis - 460 mm - ()
Aukštis - 1500 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Atlanta - elegantiškas dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys 1500 x 460 mm ir galia 894 W. Pagamintas iš plieno, nudažytas balta spalva pagal RAL 9016, užtikrina aukštą atsparumą korozijai. Jis pasižymi universaliu kryptingumu bei vertikalia orientacija, leidžiančia lengvą montavimą tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės. Su montavimo priedais, kabėmis ir oro vožtuvu, garantuoja paprastą įrengimą. Puikus pasirinkimas moderniems interjerams, siūlant efektyvų šildymą esant maksimaliam darbo temperatūrai iki 95 °C ir slėgiui 0,6 MPa.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1500 mm
Plotis: 460 mm
Gylis: 88 mm
Prijungimo atstumas: 140 cm
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 19,91 kg
Talpa: 10,7 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 894 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, ilgaamžė lako danga atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždarymo kamščiai ir oro vožtuvas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
460 mm
Aukštis
1500 mm
Gylis
88 mm
Šildymo galia
894 W
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1500-460-00-20
1500 mm
460 mm
894 W
Plotis - 460 mm - ()
Aukštis - 1500 mm - ()