Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70
search
Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekoratyvinis radiatorius 1200 x 405 mm, 646 W, juodas - W211-1200-405-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1200-405-00-70
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Plotis:
405 mm
Šildymo galia:
646 W
Plotis - 405 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen Atlanta yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys 1200 x 405 mm ir šildymo galia siekia 646 W. Pagamintas iš plieno, turi šoninį prijungimą ir ilgaamžę, korozijai atsparią dažų dangą, užtikrinančią efektyvų ir stilingą patalpų šildymą. Dėl universalaus dizaino ir vertikalios orientacijos puikiai dera moderniuose interjeruose. Maksimali darbinė temperatūra yra 95°C, o maksimalus darbinis slėgis yra 0,6 MPa. Komplekte yra pakabinimo elementai, montavimo komplektas ir oro išleidėjas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 405 mm
Gylis: 88 mm
Jungties atstumas: 110 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 14,58 kg
Talpa: 7,7 l
Atsparumas ugniai: A1
Darbo temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 646 W
Jungtys:
- 4xG ½″ viršuje ir apačioje iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažų danga, atspari korozijai
Komplekte: pakabinimo elementai, montavimo komplektas, uždarymo dangteliai ir oro išleidėjas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
405 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
88 mm
Tipas
Dekoratyvinis
646 W
Universalus
Jungties atstumas
110 cm
Saugumo informacija
20%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W211-1200-405-00-70
1200 mm
405 mm
646 W
Plotis - 405 mm - ()
Aukštis - 1200 mm - ()