Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x10
search
Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x10
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šilta spalva Šilta spalva
Indeksas:
L100-E27-1530-01x10
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 124 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės rūšis: A60
Sąsajos tipas: E27
Galia: 15 W
Lygiavertė galia: 100 W
Šviesos srautas: 1575 lm
Šviesos spalva: Šilta
Spalvinė temperatūra: 3000K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Galimybė reguliuoti šviesą: Ne
Gaubto spalva: Pieniška
Gaubto medžiaga: Plastikas
Kiekis pakuotėje: 10
Švietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 15 kWh/1000 h
IP apsaugos klasė: IP20
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Energijos taupymas
LED technologija
Šilta spalva
Saugios sveikatai
Ra ≥ 80
Ilgaamžiškumas
Momentinis įjungimas
Draugiškas akims
Apsvietimo kampas 220°
Atsparumas smūgiams ir vibracijoms
Nėra jautrių elementų, tokių kaip kaitinimo siūlelis – jie yra mechaniškai patvaresni
CE sertifikatas
RoHS sertifikatas
Saugokite aplinką
3 metų garantija
Serija
Plotis
60 mm
Aukštis
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Šviesos spalva
Temperatura barwowa
Galimybė pritemdyti
Ne
Gaubto spalva
Pieninis
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383397
Ilość sztuk
10
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Informacija apie saugumą
19,83%