Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x06
search
Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šilta - 3000K, 1575 lm - L100-E27-1530-01x06
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šilta spalva Šilta spalva
Indeksas:
L100-E27-1530-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 124 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A60
Cokolio tipas: E27
Galia: 15 W
Ekologiška galia: 100 W
Šviesos srautas: 1575 lm
Šviesos spalva: Šilta
Spalvos temperatūra: 3000K
Spalvų perteikimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Reguliuojama: Ne
Gaubto spalva: Pieno
Gaubto medžiaga: Plastikas
Pakuotėje vienetų skaičius: 6
Apšvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energinė klasė: F
Energijos suvartojimas: 15 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Energijos taupymas
LED technologija
Šilta spalva
Saugios sveikatai
Ra ≥ 80
Ilgaamžiškumas
Momentinis įjungimas
Draugiškas akims
Apsvietimo kampas 220°
Atsparumas smūgiams ir vibracijoms
Nėra jautrių elementų, tokių kaip kaitinimo siūlelis – jie yra mechaniškai patvaresni
CE sertifikatas
RoHS sertifikatas
Saugokite aplinką
3 metų garantija
Serija
Plotis
60 mm
Aukštis
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Šviesos spalva
Temperatura barwowa
Galimybė pritemdyti
Ne
Gaubto spalva
Pieninis
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383397
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Informacija apie saugumą
19,33%