Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x10
search
Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, Neutrali - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x10
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Neutrali spalva Neutrali spalva
Indeksas:
L100-E27-1540-01x10
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 124 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A60
Sriegio tipas: E27
Galia: 15 W
Atitinkanti galia: 100 W
Šviesos srautas: 1575 lm
Šviesos spalva: Neutrali
Spalvinė temperatūra: 4000K
Spalvų atgavimo rodiklis CRI: Ra ≥ 80
Galimybė sėdimti: Ne
Gaubto spalva: Pieniška
Gaubto medžiaga: Plastikas
Kiekis pakuotėje: 10
Apšvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 15 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Energijos taupymas
LED technologija
Neutrali spalva
Saugios sveikatai
Ra ≥ 80
Ilgaamžiškumas
Momentinis įjungimas
Draugiškas akims
Apsvietimo kampas 220°
Atsparumas smūgiams ir vibracijoms
Nėra jautrių elementų, tokių kaip kaitinimo siūlelis – jie yra mechaniškai patvaresni
CE sertifikatas
RoHS sertifikatas
Saugokite aplinką
3 metų garantija
Serija
Plotis
60 mm
Aukštis
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Šviesos spalva
Temperatura barwowa
Galimybė pritemdyti
Ne
Gaubto spalva
Pieninis
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
10
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Informacija apie saugumą
19,83%