Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, šaltai balta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10
search
Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, šaltai balta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, šaltai balta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, šaltai balta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, šaltai balta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED lemputė E27, A60, 15W, šaltai balta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šalta šviesa Šalta šviesa
Indeksas:
L100-E27-1565-01x10
1575 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 124 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A60
Cokolis: E27
Galia: 15 W
Ekivalentiška galia: 100 W
Šviesos srautas: 1575 lm
Šviesos spalva: Šaltai balta
Spalvinės temperatūros: 6500K
Spalvų atkūrimo indeksas CRI: Ra ≥ 80
Reguliuojama šviesa: Ne
Gaubto spalva: Pieniškas
Gaubto medžiaga: Plastikas
Vnt. pakuotėje: 10
Apšvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 15 kWh/1000 h
Apsaugos laipsnis: IP20
LED technologija
Šalta šviesa
Plotis
60 mm
Aukštis
124 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
10
Informacija apie saugumą
19,83%