Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šalta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
search
Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šalta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šalta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šalta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šalta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED lemputė E27, A60, 15W, Šalta - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
Energijos taupymas Energijos taupymas
LED technologija LED technologija
Šalta šviesa Šalta šviesa
Indeksas:
L100-E27-1565-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Techniniai duomenys:
Aukštis: 124 mm
Plotis: 60 mm
Lemputės tipas: A60
Cokolio tipas: E27
Galingumas: 15 W
Lygiaverčio galingumo: 100 W
Šviesos srautas: 1575 lm
Šviesos spalva: Šalta
Spalvinė temperatūra: 6500K
Spalvų atkūrimo rodiklis CRI: Ra ≥ 80
Įmanoma pritemdyti: Ne
Gaubto spalva: Pieno
Gaubto medžiaga: Plastikas
Pakuotėje: 6 vnt.
Apsvietimo kampas: 220º
Įtampa: 220-240V
Energijos klasė: F
Energijos suvartojimas: 15 kWh/1000 h
Apsaugos klasė: IP20
Sertifikatai: CE, RoHS
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Energijos taupymas
LED technologija
Šalta šviesa
Saugios sveikatai
Ra ≥ 80
Ilgaamžiškumas
Momentinis įjungimas
Draugiškas akims
Apsvietimo kampas 220°
Atsparumas smūgiams ir vibracijoms
Nėra jautrių elementų, tokių kaip kaitinimo siūlelis – jie yra mechaniškai patvaresni
CE sertifikatas
RoHS sertifikatas
Saugokite aplinką
3 metų garantija
Serija
Plotis
60 mm
Aukštis
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Šviesos spalva
Temperatura barwowa
Galimybė pritemdyti
Ne
Gaubto spalva
Pieninis
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL informacinė kortelė
Informacija apie saugumą
19,33%