Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 2000 x 300 mm, centrinis apatinis prijungimas, 709 W, juoda - W6VS20S-200-030-70
Indeksas:
W6VS20S-200-030-70
Aukštis:
2000 mm
Spalva:
Plotis:
300 mm
Šildymo galia:
709 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis (Y): 2000 mm
Plotis (X): 300 mm
Storis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vandens kanalų vertikalių atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: max 110 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šildymo galia:
- 55/45/20 °C 370 W
- 75/65/20 °C 709 W
- 90/70/20 °C 894 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis centrinis
- 4xG ½” šoninis
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažų danga - DIN 99500
Komplekte: tvirtinimai, montavimo rinkinys, kamšteliai ir oro išleidimas
Nuotraukose pavaizduotas radiatorius yra 600 x 1800 mm dydžio.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
300 mm
Aukštis
2000 mm
Gylis
70 mm
709 W
Saugos informacija
20%
Indeksas:
W6VS20S-200-030-70
2000 mm
300 mm
709 W