Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorių 1800 x 300 mm, apatinis centralizuotas prijungimas, 654 W, juodas - W6VS20S-180-030-70
Plienas Plienas
Didelis šiluminis našumas Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500 Lakavimo danga: DIN 99500
Indeksas:
W6VS20S-180-030-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
300 mm
Šildymo galia:
654 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Ūgis (Y): 1800 mm
Plotis (X): 300 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: maksimali 110 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Maksimalus bandomasis slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 342 W
- 75/65/20 °C 654 W
- 90/70/20 °C 824 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis centralizuotas
- 4xG ½” šoninis
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažymo danga - DIN 99500
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys, uždarymo kištukai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
300 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
654 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Tipas
20
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Apatinis centras
Orientacija
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
20%
Plienas Plienas
Indeksas:
W6VS20S-180-030-70
1800 mm
300 mm
654 W