Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70
search
Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70 Mexen Flat VS20S radiatorius plokštė 1400 x 300 mm, apatinis centrinis prijungimas, 534 W, juodas - W6VS20S-140-030-70
Plienas Plienas
Didelis šiluminis našumas Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500 Lakavimo danga: DIN 99500
Indeksas:
W6VS20S-140-030-70
Aukštis:
1400 mm
Spalva:
Plotis:
300 mm
Šildymo galia:
534 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
aukštis (Y): 1400 mm
plotis (X): 300 mm
gylis: 70 mm
prijungimo tarpas: 5 cm
vertikalių vandens kanalų tarpas: 33,3 mm
spalva: Juoda RAL 9005
medžiaga: Plienas
darbo temperatūra: max 110 °C
maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
maksimalus bandymų slėgis: 13 bar
šildymo galia:
- 55/45/20 °C 280 W
- 75/65/20 °C 534 W
- 90/70/20 °C 672 W
prijungimai:
- 2xG ½” apatinis centrinis
- 4xG ½” šoniniai
Aukštos kokybės, patvari dažymo danga - DIN 99500
Komplekte: tvirtinimai, montavimo rinkinys, uždaromieji kištukai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukos rodo radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Didelis šiluminis našumas
Lakavimo danga: DIN 99500
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
300 mm
Aukštis
1400 mm
Gylis
70 mm
534 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Tipas
20
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Apatinis centras
Orientacija
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,99%
Plienas Plienas
Indeksas:
W6VS20S-140-030-70
1400 mm
300 mm
534 W