Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66
search
Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, antracitas - W110-0700-400-2300-66
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0700-400-2300-66
Aukštis:
700 mm
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
300 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Mars yra elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, siūlantis 300 W galią elegantiška antracito spalva, idealiai tinkantis moderniems interjerams. Pagamintas iš patvaraus plieno, su korozijai atsparia danga, užtikrina ilgalaikį naudojimą. Turi jutiklinį valdymą naudojant LED ekraną ir papildomą apsaugą nuo "sausos" darbo. Termostatas leidžia palaikyti optimalią temperatūrą, o Sensitive ir Comfort funkcijos leidžia itin tiksliai reguliuoti šildymą. Radiatoriui tinkamą veikimą reikia pripildyti vandeniu arba glikolio. Komplekte yra pakabinimai, montavimo rinkinys ir uždengimo kamščiai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 700 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 30 mm
Talpa: 2,6 l
Šildymo galia: 300 W
Šildymo strypų skaičius: 13
Viso šildytuvo ilgis: 426 mm
Šildymo elemento ilgis: 310 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Jutiklinis valdymas naudojant LED ekraną
Papildoma apsauga nuo "sausos" veikimo
Inkorporuotas termostatas palaiko pageidaujamą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Radiatoriui tinkamą veikimą reikia pripildyti vandeniu arba vandens ir glikolio mišiniu
Komplekte: pakabinimai, montavimo rinkinys ir uždengimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą 40°C-65°C diapazone
- Vaikų užrakto funkcija leidžia užblokuoti šildytuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
700 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,98%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0700-400-2300-66
700 mm
400 mm
300 W
Plotis - 400 mm - ()