Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70
search
Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70 Mexen Mars elektrinis radiatorius 700 x 400 mm, 300 W, juodas - W110-0700-400-2300-70
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0700-400-2300-70
Aukštis:
700 mm
Spalva:
Plotis:
400 mm
Šildymo galia:
300 W
Plotis - 400 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis: 700 mm
Plotis: 400 mm
Gylis: 30 mm
Spalva: Juoda
Medžiaga: Plienas
Šiluminė galia: 300 W
Šildymo strypų kiekis: 13
Bendras kaitinimo elemento ilgis: 426 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 310 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Jutiklinis valdymas per LED ekraną
Papildoma apsauga nuo "sauso" veikimo
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Radiatorius tinkamam veikimui reikalauja užpildymo vandeniu ar vandens mišiniu, pvz., su glikoliu
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys ir uždengimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Jautrumas leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Vaikų apsauga leidžia užblokuoti kaitinimo elemento valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
400 mm
Aukštis
700 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montažas
Montavimo stiprumas
Universalus
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
Gamintojas
Ar neradote atsakymo?
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
4.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,95%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0700-400-2300-70
700 mm
400 mm
300 W
Plotis - 400 mm - ()