Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01
search
Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 900 x 600 mm, 300 W, chromas - W110-0900-600-2300-01
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0900-600-2300-01
Aukštis:
900 mm
Spalva:
Chromas
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
300 W
Plotis - 600 mm - ()
Spalva - Chromas - ()
Mexen Mars yra modernus elektrinis radiatorius su elegantišku chromuotu apdaila, kuris puikiai derina estetiką ir funkcionalumą. Dėl savo kompaktiško dydžio 900 x 600 mm ir 30 mm gylio, lengvai tilps bet kurioje erdvėje. Generuodamas 300 W galią, užtikrina efektyvų šildymą. Turi 17 šildomųjų strypų ir modernų LED ekraną jutikliniam valdymui. Radiatorius pasižymi aukšta atsparumu korozijai, o įmontuotas termostatas palaiko optimalų temperatūrą. Sensitive ir Comfort funkcijos leidžia tiksliai reguliuoti temperatūrą, o vaiko apsauga padidina naudojimosi saugumą. Mexen Mars yra patikimas sprendimas, turintis visas būtinas montavimo aksesuarus.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 900 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 30 mm
Spalva: Chromas
Medžiaga: Plienas
Talpa: 4,4 l
Šildymo galia: 300 W
Šildančiųjų strypų kiekis: 17
Visas kaitinimo elemento ilgis: 426 mm
Kaitinimo dalies ilgis: 310 mm
Maitinimo kabelio ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Jutiklinis valdymas su LED ekranu
Papildoma apsauga nuo „sausos“ darbo
Įmontuotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, patvari lakas, atspari korozijai
Radiatorius tinkamam funkcionalumui reikalauja vandens arba vandens mišinio, pvz., su glikoliu
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys ir uždarymo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą diapazone nuo 40°C iki 65°C
- Vaiko apsauga leidžia užblokuoti kaitinimo elemento valdymą
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
600 mm
Aukštis
900 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
300 W
Spalva
Chromas
Medžiaga
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,99%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-0900-600-2300-01
900 mm
600 mm
300 W
Plotis - 600 mm - ()