Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01
search
Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrinis radiatorius 1500 x 600 mm, 600 W, chromas - W110-1500-600-2600-01
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-1500-600-2600-01
Aukštis:
1500 mm
Spalva:
Chromas
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
600 W
Plotis - 600 mm - ()
Spalva - Chromas - ()
Mexen Mars elektrinis radiatorius yra elegantiškas ir funkcionalus priedas bet kuriam interjerui. Dėl 1500 x 600 mm matmenų radiatorius su 29 strypeliais puikiai derės prie interjero, o plieninė medžiaga ir chromo spalva suteikia jam modernią išvaizdą. Jis turi 600 W šildymo galią ir integruotą termostatą, kuris užtikrina efektyvų ir energiją taupantį šildymą. Jutiklinis valdymas su LED ekranu bei tokios funkcijos kaip Sensitive ir Comfort leidžia lengvai reguliuoti temperatūrą. Mexen Mars yra atsparus korozijai ir turi apsaugos kaip vaikų apsauga.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1500 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 30 mm
Spalva: Chromas
Medžiaga: Plienas
Tūris: 7,5 l
Šildymo galia: 600 W
Šildymo strypelių kiekis: 29
Bendra kaitinimo elemento ilgis: 656 mm
Šildymo elemento ilgis: 540 mm
Maitinimo kabelio ilgis: 1,5 m
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos klasė: IP44
Jutiklinis valdymas su LED ekranu
Papildoma apsauga nuo veikimo „sausa“
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, ilgalaikis lakas apsaugotas nuo korozijos
Radiatorius teisingai veikia tik užpildytas vandeniu ar vandens ir, pavyzdžiui, glikolio mišiniu
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys ir sandarinimo kamšteliai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Comfort turi džiovinimo funkciją, kuri leidžia nustatyti šildymo temperatūrą pagal valandinę skalę
- Vaikų apsauga leidžia užblokuoti kaitinimo elemento valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
600 mm
Aukštis
1500 mm
Gylis
30 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
600 W
Spalva
Chromas
Medžiaga
Plienas
Montažas
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
20%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W110-1500-600-2600-01
1500 mm
600 mm
600 W
Plotis - 600 mm - ()