Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70
search
Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrinis radiatorius 1800 x 600 mm, 900 W, juodas - W103-1800-600-2900-70
Šildymo galia: 900 W Šildymo galia: 900 W
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W103-1800-600-2900-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
900 W
Plotis - 600 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Elektrinis radiatorius Mexen Helios yra puikus sprendimas vertinantiems stilių ir funkcionalumą. Jo elegantiška, juoda danga atspari korozijai, o plieninė konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą. Dėl 900 W šildymo galios ir 33 šildymo strypų jis užtikrina greitą ir efektyvų šildymą. Įrengtas lietimui jautrus LED ekranas ir termostatas palaiko norimą temperatūrą. Funkcijos Sensitive ir Comfort leidžia tiksliai nustatyti temperatūrą, o papildomos apsaugos rūpinasi naudojimo saugumu. IP44 suteikia apsaugą, o montavimo rinkinys palengvina montavimą.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 600 mm
Gylis: 68 mm
Spalva: Juoda
Medžiaga: Plienas
Tūris: 8,7 l
Šildymo galia: 900 W
Radiatoriaus strypų skaičius: 33
Bendras šildymo elemento ilgis: 866 mm
Šildymo elemento ilgis: 750 mm
Maitinimo laido ilgis: 1,5 m
Darbo įtampa: 230V/50 Hz
Apsaugos laipsnis: IP44
Lietimui jautrus valdymas naudojant LED ekraną
Papildoma apsauga nuo darbo „sausu“ režimu
Integruotas termostatas palaiko norimą radiatoriaus temperatūrą
Aukštos kokybės, ilgaamžė dažų danga atspari korozijai
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys ir uždengimo kamščiai
Radiatoriaus funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą nuo 40°C iki 65°C
- Vaikų užraktas leidžia užblokuoti šildymo elementą
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 900 W
Renkantis 900 W galios elektrinį kaitinimo elementą, svarbu, kad jis atitiktų radiatoriaus našumą, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Plienas
Termostatas
Jautrus
Komfortas
Tėvų kontrolė
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
2 metų garantija
Serija
Plotis
600 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
68 mm
Tipas
Elektrinis
Šildymo galia
900 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montažas
Montavimo stiprumas
Universalus
Orientacija
Vertikali
Garantijos sąlygos - radiatorius
Garantijos sąlygos - elektrinis kaitinimo elementas
19,98%
Plienas Plienas
Termostatas Termostatas
Indeksas:
W103-1800-600-2900-70
1800 mm
600 mm
900 W
Plotis - 600 mm - ()