Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66
search
Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, antracitas - W214-1600-360-00-66
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W214-1600-360-00-66
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Antracitas
Plotis:
360 mm
Šildymo galia:
1039 W
Spalva - Antracitas - ()
Mexen Dallas yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys 1600 x 360 mm ir galia 1039 W, idealiai tinkantis stilingoms interjeroms. Jo aukšta kokybė ir plieninė konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą korozijai. Universalios jungtys (šalutinės ir centrinės) bei didelis šiluminis efektyvumas daro jį puikiu pasirinkimu bet kuriam kambariui. Elegantiška antracito spalva ir vertikali orientacija suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Komplekte yra pakabos, montavimo rinkinys, uždengimo dangteliai ir ventiliacijos vožtuvas.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1600 mm
Plotis: 360 mm
Gylis: 78 mm
Jungties atstumas:
- 156 cm (šalutinė) arba 5 cm (centrinė)
Spalva: Antracitas RAL 7016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 27,14 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 1039 W
Jungtys:
- 2xG ½″ centrinės
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždengimo dangteliai ir ventiliacijos vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
360 mm
Aukštis
1600 mm
Tipas
Dekoratyvinis
1039 W
Spalva
Antracitas
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
156 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W214-1600-360-00-66
1600 mm
360 mm
1039 W