Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70
search
Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, juodas - W214-1600-360-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W214-1600-360-00-70
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Plotis:
360 mm
Šildymo galia:
1039 W
Spalva - Juoda - ()
Mexen Dallas yra elegantiškas dekoratyvinis radiatorius su matmenimis 1600 x 360 mm ir galia 1039 W, puikiai tinkantis moderniems interjerams. Pagamintas iš patvaraus plieno juodos spalvos (RAL 9005), atsparus korozijai ir turi aukštos kokybės lako dangą. Universalus dizainas leidžia šoninį arba vidurinį prijungimą. Radiatorius lengvai montuojamas, su laikikliais ir ventiliatoriumi rinkinyje. Idealus pasirinkimas vertinantiems funkcionalumą ir estetiką.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1600 mm
Plotis: 360 mm
Gylis: 78 mm
Jungčių tarpai:
- 156 cm (šoninės) arba 5 cm (vidurinės)
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 27,14 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šilumos galia:
- 75/65/20 °C - 1039 W
Prijungimai:
- 2xG ½″ viduriniai
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės, patvarus lakas atsparus korozijai
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys, uždengiamieji dangteliai ir ventiliatorius
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
360 mm
Aukštis
1600 mm
Tipas
Dekoratyvinis
Šildymo galia
1039 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
156 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
Gamintojas
Ar neradote atsakymo?
Parašyk mums
100% Klientai rekomenduoja šį produktą
Kokybė
Išvaizda
5.0
Bendras vertinimas, pagrįstas 1 Nuomonė
  • Patvirtinta
  • Kiti variantai
19,98%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W214-1600-360-00-70
1600 mm
360 mm
1039 W