Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20
search
Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekoratyvinis radiatorius 1600 x 360 mm, 1039 W, baltas - W214-1600-360-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W214-1600-360-00-20
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Plotis:
360 mm
Šildymo galia:
1039 W
Spalva - Baltas - ()
Mexen Dallas yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys yra 1600 x 360 mm. Elegantiška balta spalva (RAL 9016) užtikrina, kad jis idealiai tiks bet kokiame interjere. Pagamintas iš plieno, turi patvarią dažų dangą, atsparią korozijai. Siūlo 1039 W šildymo galią ir maksimalų darbinę temperatūrą iki 95°C. Yra universalus dėl šoninio ir centrinio prijungimo galimybės. Komplekte yra montavimo elementai, uždaromieji kamščiai ir ventiliavimo vožtuvas, kas palengvina montavimą ir naudojimą.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1600 mm
Plotis: 360 mm
Gylis: 78 mm
Prijungimo atstumas:
- 156 cm (šoninis) arba 5 cm (centrinis)
Spalva: Baltas RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 27,14 kg
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 1039 W
Jungtys:
- 2xG ½″ centriniai
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios dešinėje arba kairėje
Aukštos kokybės, atspari korozijai dažų danga
Komplekte: pakabos, montavimo komplektas, uždaromieji kamščiai ir ventiliavimo vožtuvas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
360 mm
Aukštis
1600 mm
Tipas
Dekoratyvinis
1039 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
156 cm
Jungtis
Šoninė , Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W214-1600-360-00-20
1600 mm
360 mm
1039 W