Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50
search
Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1400 x 500 mm, 420 W, auksinis - W101-1400-500-00-50
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W101-1400-500-00-50
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
420 W
Spalva - Auksas - ()
Mexen Neptun yra išskirtinis vonios radiatorius, jungiantis modernų dizainą ir funkcionalumą. Jis siūlo įspūdingą 420 W galią, todėl puikiai šildo erdves. Jo auksinė spalva suteikia elegancijos, o plieninė konstrukcija užtikrina patvarumą. Matmenys 1400 x 500 mm puikiai tinka vidutinėms vonios patalpoms, o galimybė montuoti šildytuvą didina jo universalumą. Modelis pasižymi aukštos kokybės korozijai atsparia danga, kas užtikrina produkto ilgaamžiškumą.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1400 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 66 mm
Jungčių atstumas: 5 cm
Spalva: Auksinė
Medžiaga: Plienas
Svoris: 9,79 kg
Talpa: 5,3 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 420 W
Jungtys:
- 4xG ½″ centrinės
Galimybė montuoti šildytuvą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: pakabinimai, montavimo rinkinys, uždengimo kamščiai ir oro išleidiklis
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
500 mm
Gylis
66 mm
Tipas
Dekoratyvinis , Kopėtinis
420 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W101-1400-500-00-50
500 mm
420 W