Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50
search
Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50 Mexen Neptun dekoratyvinis vonios radiatorius 1600 x 500 mm, 523 W, auksinis - W101-1600-500-00-50
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W101-1600-500-00-50
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Plotis:
500 mm
Šildymo galia:
523 W
Aukštis - 1600 mm - ()
Spalva - Auksas - ()
Mexen Neptun yra dekoratyvinis vonios radiatorius su elegantiška auksine apdaila, puikiai tinkantis šiuolaikiniuose interjeruose. Su įspūdingais 1600x500 mm matmenimis ir 523 W galia užtikrina efektyvų šildymą. Radiatorius pagamintas iš tvirto plieno ir turi aukštos kokybės dažų dangą, atsparią korozijai. Galimybė įmontuoti kaitinimo elementą ir pridedami montavimo priedai palengvina įrengimą. Veikia esant aukštai temperatūrai iki 95 °C ir atsparus maksimaliam slėgiui 0,6 Mpa.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1600 mm
Plotis: 500 mm
Gylis: 66 mm
Jungties atstumas: 5 cm
Spalva: Auksinė
Medžiaga: Plienas
Svoris: 11,99 kg
Talpa: 6,5 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,6 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 523 W
Jungtys:
- 4xG ½″ centrinės
Galimybė įmontuoti kaitinimo elementą
Aukštos kokybės, patvari dažų danga atspari korozijai
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, dangteliai ir nuorintojas
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
500 mm
Aukštis
1600 mm
Gylis
66 mm
Tipas
Dekoratyvinis , Kopėtinis
523 W
Universalus
Jungties atstumas
5 cm
Jungtis
Centras
Orientacija
Vertikali
Naudojimo instrukcija
Garantijos sąlygos
Informacija apie saugumą
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W101-1600-500-00-50
1600 mm
500 mm
523 W
Aukštis - 1600 mm - ()