Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, juodas - W958-0600-70
search
Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, juodas - W958-0600-70 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, juodas - W958-0600-70 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, juodas - W958-0600-70 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, juodas - W958-0600-70 Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W, juodas - W958-0600-70
Šildymo galia: 600 W Šildymo galia: 600 W
Indeksas:
W958-0600-70
Spalva:
Juoda
Šildymo galia:
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen FA-05W elektrinis šildytuvas 600 W juodos spalvos yra idealus sprendimas patalpų šildymui. Su bendru ilgiu 631 mm ir šildymo elementu, kurio ilgis 540 mm, bei šildymo galia 600 W, užtikrina efektyvų ir našų šildymą. Įrengtas LED ekranas ir papildomos apsaugos, tokios kaip antiužšalimo funkcija ir tėvų užraktas. Darbo režimai, įskaitant ECO ir Comfort, leidžia tiksliai valdyti temperatūrą 30-70°C diapazone. Apsaugos lygis IP44 ir jungiamasis laidą 1,5 m užtikrina saugumą ir patogumą naudojant.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 631 mm
Šildymo elemento ilgis: 540 mm
Spalva: Juoda
Šildymo galia: 600 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Jungiamoji laidą: 1,5 m
Šildytuvo sriegis: G 1/2"
Apsaugos lygis: IP44
LED ekranas, rodantis darbo režimą
Papildoma apsauga nuo darbo "sausai"
Šildytuvo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą su tikslumu iki 5 laipsnių 30°C-70°C diapazone
- Smart leidžia nustatyti savaitinį šildytuvo darbo grafiką
- ECO energiją taupantis režimas leidžia nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Tėvų užraktas leidžia užblokuoti šildytuvo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 600 W
Siekiant pasirinkti 600 W elektrinį kaitinimo elementą, svarbu tinkamai jį priderinti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Šildymo galia
600 W
Spalva
Juoda
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,93%
Indeksas:
W958-0600-70
600 W
Šildymo galia - 600 W - ()