Mexen FA-05W Elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas - W958-0300-70
search
Mexen FA-05W Elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas - W958-0300-70 Mexen FA-05W Elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas - W958-0300-70 Mexen FA-05W Elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas - W958-0300-70 Mexen FA-05W Elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas - W958-0300-70 Mexen FA-05W Elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas - W958-0300-70
Šildymo galia: 300 W Šildymo galia: 300 W
Indeksas:
W958-0300-70
Spalva:
Juoda
Šildymo galia:
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 300 W, juodas, išsiskiria našumu ir elegantišku dizainu. Siūlo bendrą ilgį 409 mm ir kaitinimo elementą 310 mm. Veikia nuo 230V/50 Hz srovės ir turi 1,5 m prijungimo laidą. Papildomos funkcijos apima LED ekraną, apsaugą nuo sauso darbo, šešis darbo režimus, tokius kaip Sensitive, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost ir Vaikų užraktas.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 409 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 310 mm
Spalva: Juoda
Šiluminė galia: 300 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Prijungimo laidas: 1,5 m
Srieginė jungtis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas, rodantis veikimo režimą
Papildoma apsauga nuo "sausos" darbo
Kaitinimo elemento funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą tikslumu iki 5 laipsnių 30°C-70°C intervale
- Smart suteikia galimybę nustatyti savaitinį darbo grafiką
- ECO energijos taupymas, leidžiantis nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, kai temperatūra nukrinta žemiau 7°C
- Vaikų užraktas leidžia užblokuoti kaitinimo elemento valdymą
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 300 W
Renkantis 300 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu jį tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpos šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Šildymo galia
300 W
Spalva
Juoda
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,99%
Indeksas:
W958-0300-70
300 W
Šildymo galia - 300 W - ()