Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas - W958-0450-70
search
Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas - W958-0450-70
Šildymo galia: 450 W Šildymo galia: 450 W
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W958-0450-70
Spalva:
Juoda
Šildymo galia:
450 W
Šildymo galia - 450 W - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen FA-05W elektrinis kaitinimo elementas 450 W, juodas, yra išskirtinis šildymo prietaisas su aukštu efektyvumu. Jo visas ilgis yra 506 mm, o kaitinimo elemento ilgis - 415 mm. Dėl 450 W galios ir 230V/50 Hz darbinės įtampos, jis idealiai tinka greitam patalpų šildymui. Įrengtas LED ekranas ir tokios funkcijos kaip Sensitorinis, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost ir vaikų blokada, užtikrina naudojimo patogumą ir saugumą. Juoda spalva ir IP44 apsaugos laipsnis daro jį elegantišką ir patvarų.
Techniniai duomenys:
Visas ilgis: 506 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 415 mm
Spalva: Juoda
Šildymo galia: 450 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Prijungimo laidas: 1,5 m
Kaitinimo sriegis: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas, rodantis darbo režimą
Papildoma apsauga nuo „sausos“ veiklos
Kaitinimo elemento funkcijos:
- Sensitorinis, leidžia nustatyti temperatūrą 5 laipsnių tikslumu diapazone 30°C-70°C
- Smart suteikia galimybę nustatyti savaitinį darbo grafika
- ECO energijos taupymas leidžiant nustatyti pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Vaikų blokada leidžia užrakinti kaitinimo elemento valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 450 W
Renkantis 450 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu tinkamai jį pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Jautrus
Komfortas
Smart
ECO
Apsauga nuo užšalimo
Tėvų kontrolė
Modernus valdymas
Apsauga nuo sausos veiklos
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Apsaugos laipsnis: IP44
Spiralinio laido ilgis 1,5 m
2 metų garantija
Serija
Šildymo galia
450 W
Spalva
Juoda
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,95%
Jautrus Jautrus
Komfortas Komfortas
Indeksas:
W958-0450-70
450 W
Šildymo galia - 450 W - ()