Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W, baltas - W958-0450-20
search
Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W, baltas - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W, baltas - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W, baltas - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W, baltas - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W, baltas - W958-0450-20
Šildymo galia: 450 W Šildymo galia: 450 W
Indeksas:
W958-0450-20
Spalva:
Baltas
Šildymo galia:
450 W
Šildymo galia - 450 W - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen FA-05W elektrinis kaitintuvas 450 W yra puikus pasirinkimas jūsų voniai. Su 450 W galia ir 230V/50 Hz darbine įtampa, jis užtikrina efektyvų šildymą. Kaitinimo elemento ilgis 415 mm ir balta spalva idealiai dera su daugeliu interjerų. Kaitintuvas siūlo pažangias funkcijas, tokias kaip temperatūros pasirinkimas (30°C-70°C), džiovinimo galimybė, savaitės darbo grafikas, energijos taupymo režimas iki 30°C, apsauga nuo užšalimo žemiau 7°C ir tėvų užraktas saugumui. LED ekranas palengvina darbo stebėjimą, o IP44 apsaugos klasė užtikrina patvarumą.
Techniniai duomenys:
Bendras ilgis: 506 mm
Kaitinimo elemento ilgis: 415 mm
Spalva: Balta
Šildymo galia: 450 W
Darbinė įtampa: 230V/50 Hz
Pajungimo laidas: 1,5 m
Kaitinimo sriegs: G 1/2"
Apsaugos laipsnis: IP44
LED ekranas, rodantis darbo režimą
Papildoma apsauga nuo "sausos" veikimo
Kaitinimo funkcijos:
- Sensitive leidžia nustatyti temperatūrą su 5 laipsnių tikslumu nuo 30°C iki 70°C
- Smart suteikia galimybę nustatyti savaitės kaitinimo grafiką
- ECO energijos taupymas, nustatant pastovią temperatūrą iki 30°C
- Anti-frost apsauga nuo užšalimo, kai temperatūra nukrenta žemiau 7°C
- Tėvų užraktas leidžia užblokuoti kaitinimo valdiklį
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Šildymo galia: 450 W
Renkantis 450 W galios elektrinį šildytuvą, svarbu tinkamai jį pritaikyti prie radiatoriaus našumo, kad patalpų šildymas būtų efektyvus, ergonomiškas ir saugus.
Šilumos komfortas visus metus
Jungimas 230V
Elektrinis kaitinimo elementas tiesioginiam jungimui į 230V lizdą yra labai patogus sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai naudotis be papildomų kabelių ar specialių įrenginių.
Šildymo galia
450 W
Spalva
Baltas
Naudojimo instrukcija
Saugumo informacija
19,95%
Indeksas:
W958-0450-20
450 W
Šildymo galia - 450 W - ()