Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70
search
Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, juodas - W212-1800-450-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W212-1800-450-00-70
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
450 mm
Šildymo galia:
1347 W
Aukštis - 1800 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen Aurora yra dekoratyvinis radiatorius, kurio matmenys 1800 x 450 mm ir galia 1347 W, idealus modernioms interjeroms. Pagamintas iš plieno, padengtas ilgaamže juoda lakine danga RAL 9005, atsparia korozijai. Turi šoninę jungtį, universalią kryptį ir vertikalią orientaciją. Maksimali darbinė temperatūra yra 95°C, darbinis slėgis - 0,4 Mpa. Komplekte yra montavimo elementai, laikikliai, sandarinimo kamščiai ir oro ventiliatorius. Tai puikus funkcionalumo ir elegancijos derinys.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 450 mm
Gylis: 96 mm
Jungties atstumas: 164 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 31,38 kg
Talpa: 15 l
Atsparumas ugniai: A1
Darbinė temperatūra: maks. 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,4 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 1347 W
Jungtys:
- 4xG ½″ viršuje ir apačioje dešinėje arba kairėje pusėje
Aukštos kokybės ilgaamžė dangos apsauga nuo korozijos
Komplekte: laikikliai, montavimo rinkinys, sandarinimo kamščiai ir oro ventiliatorius
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
450 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
96 mm
Tipas
Dekoratyvinis
1347 W
Jungties atstumas
164 cm
Saugumo informacija
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W212-1800-450-00-70
1800 mm
450 mm
1347 W
Aukštis - 1800 mm - ()