Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70
search
Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora Dekoratyvinis radiatorius 1200 x 450 mm, 917 W, juodas - W212-1200-450-00-70
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W212-1200-450-00-70
Aukštis:
1200 mm
Spalva:
Plotis:
450 mm
Šildymo galia:
917 W
Aukštis - 1200 mm - ()
Spalva - Juoda - ()
Mexen Aurora yra dekoratyvinis radiatorius, derinantis modernų dizainą su aukštu šiluminiu efektyvumu. Jo galia siekia 917 W, esant matmenims 1200 x 450 mm, užtikrinant efektyvų patalpų šildymą. Pagamintas iš plieno su juoda RAL 9005 danga, atsparia korozijai, puikiai dera su moderniais interjerais. Universalumas ir platus jungčių tarpas užtikrina lengvą montavimą, o maksimali darbo temperatūra 95°C ir darbinis slėgis 0,4 Mpa suteikia patikimumą. Komplete pridedami montavimo priedai.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1200 mm
Plotis: 450 mm
Gylis: 96 mm
Jungčių tarpas: 104 cm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Svoris: 21,61 kg
Tūris: 10,4 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbo temperatūra: maks 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,4 Mpa
Šiluminė galia:
- 75/65/20 °C - 917 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus ir apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, atspari korozijai dažų danga
Komplekte: kabikliai, montavimo komplektas, akliniai kamščiai ir ventilis
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Plienas
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Atsparumas matinimui ir korozijai
10 metų garantija
Serija
Plotis
450 mm
Aukštis
1200 mm
Gylis
96 mm
Tipas
Dekoratyvinis
Šildymo galia
917 W
Spalva
Medžiaga
Plienas
Montavimo stiprumas
Universalus
Jungties atstumas
104 cm
Jungtis
Šoninė
Orientacija
Vertikali
Naudojimo Instrukcija
Garantijos sąlygos
Saugumo informacija
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W212-1200-450-00-70
1200 mm
450 mm
917 W
Aukštis - 1200 mm - ()