Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20
search
Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekoratyvinis radiatorius 1800 x 450 mm, 1347 W, baltas - W212-1800-450-00-20
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W212-1800-450-00-20
Aukštis:
1800 mm
Spalva:
Plotis:
450 mm
Šildymo galia:
1347 W
Aukštis - 1800 mm - ()
Spalva - Baltas - ()
Mexen Aurora yra dekoratyvinis radiatorius kurio matmenys yra 1800 x 450 mm ir galia 1347 W. Pagamintas iš patvaraus plieno, atsparus korozijai ir turi aukštos kokybės dažų dangą. Radiatorius prieinamas baltos spalvos (RAL 9016) ir užtikrina puikų šilumos efektyvumą prie max. darbinė temperatūra 95°C bei darbinis slėgis 0,4 Mpa. Turi universalias šonines jungtis ir vertikalią orientaciją. Komplekte yra tvirtinimai, montavimo rinkinys, uždarymo dangteliai bei oro ventiliatorius.
Techniniai duomenys:
Aukštis: 1800 mm
Plotis: 450 mm
Gylis: 96 mm
Jungties atstumas: 164 cm
Spalva: Balta RAL 9016
Medžiaga: Plienas
Svoris: 31,38 kg
Tūris: 15 l
Reakcija į ugnį: A1
Darbinė temperatūra: max 95 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 0,4 Mpa
Šildymo galia:
- 75/65/20 °C - 1347 W
Jungtys:
- 4xG ½″ iš viršaus bei apačios iš dešinės arba kairės pusės
Aukštos kokybės, patvarus dažų danga atspari korozijai
Komplekte: tvirtinimai, montavimo rinkinys, uždarymo dangteliai bei oro ventiliatorius
Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C
Plotis
450 mm
Aukštis
1800 mm
Gylis
96 mm
Tipas
Dekoratyvinis
1347 W
Jungties atstumas
164 cm
Saugumo informacija
19,99%
Plienas Plienas
Maks. 0,6 Mpa Maks. 0,6 Mpa
Maks. 95°C Maks. 95°C
Indeksas:
W212-1800-450-00-20
1800 mm
450 mm
1347 W
Aukštis - 1800 mm - ()