Mexen Binox nerūdijančio plieno dviejų kamerų plautuvė 800 x 450 mm, juoda HC - 6421802000-70HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Binox nerūdijančio plieno dviejų kamerų plautuvė 800 x 450 mm, juoda HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerūdijančio plieno dviejų kamerų plautuvė 800 x 450 mm, juoda HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerūdijančio plieno dviejų kamerų plautuvė 800 x 450 mm, juoda HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerūdijančio plieno dviejų kamerų plautuvė 800 x 450 mm, juoda HC - 6421802000-70HC Mexen Binox nerūdijančio plieno dviejų kamerų plautuvė 800 x 450 mm, juoda HC - 6421802000-70HC
Nerūdijantis plienas AISI 304 Nerūdijantis plienas AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Atsparumas įbrėžimams Atsparumas įbrėžimams
Indeksas:
6421802000-70HC
Spalva:
Spalva - Juoda - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 800x450x200 mm
Kameros gylis: 200 mm
Kameros matmenys: 400x362 mm
Plieno krašto storis: 3 mm
Kameros plieno storis: 1 mm
Kampų suapvalinimo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: ø92 mm
Tipas: Dviejų kamerų
Montavimo tipas: Įleidžiama, po stalviršiu
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Juoda
Paviršius: Korėto paviršiaus
Sifono apdaila: Juoda
Perteklinio vandens anga: Taip
Anga maišytuvui: Ne
Rankinis sifonas komplekte su atliekų krepšeliu ir kamščiu
Papildoma maskavimo plokštė nutekėjimui
Paslėpta perteklinio vandens anga
Garsą slopinantis kilimėlis plautuvei
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvos pokyčiams
Atsparumas aukštai temperatūrai ir terminės šoko poveikiui
Paviršius, palengvinantis valymą
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Nerūdijantis plienas AISI 304
PerfectClean
Atsparumas įbrėžimams
Atsparumas nešvarumams
Atsparumas aukštai temperatūrai
Garso izoliacinės kriauklės kilimėliai
Paslėpta perpildymo anga
2 metų garantija
Serija
Ilgesnė pusė
800 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Spalva
Paviršius
Korėta struktūra
Forma
Stačiakampis
Montavimo stiprumas
Universalus
Sifonas komplekte
Taip
Kamerų skaičius
Angos
0
Lašėjimo padėklas
Be lašėjimo padėklo
Pavedimas
Taip
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
19,99%