Mexen Binox plieninė dviejų dalių plautuvė 800 x 450 mm, auksinė HC - 6421802000-55HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Binox plieninė dviejų dalių plautuvė 800 x 450 mm, auksinė HC - 6421802000-55HC Mexen Binox plieninė dviejų dalių plautuvė 800 x 450 mm, auksinė HC - 6421802000-55HC Mexen Binox plieninė dviejų dalių plautuvė 800 x 450 mm, auksinė HC - 6421802000-55HC Mexen Binox plieninė dviejų dalių plautuvė 800 x 450 mm, auksinė HC - 6421802000-55HC Mexen Binox plieninė dviejų dalių plautuvė 800 x 450 mm, auksinė HC - 6421802000-55HC
Indeksas:
6421802000-55HC
Spalva:
Spalva - Auksas - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 800x450x200 mm
Kameros gylis: 200 mm
Kameros matmenys: 400x362 mm
Plieno krašto storis: 3 mm
Kameros plieno storis: 1 mm
Kameros kampų suapvalinimo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: Ø92 mm
Tipas: Dviejų dalių
Montavimo tipas: Įleidžiama į stalviršį, Po stalviršiu
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Auksinė
Paviršius: Korio struktūra
Sifono apdaila: Auksinė
Išleidimo anga: Taip
Anga maišytuvui: Ne
Rinkinį sudaro rankinis sifonas su atliekų krepšeliu ir kamščiu
Papildoma nutekėjimo maskuotė
Paslėpta išleidimo anga
Plautuvo garso izoliacijos kilimėliai
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvų pasikeitimui
Atsparumas aukštai temperatūrai ir terminis šokas
Paviršius, palengvinantis valymą
Ilgesnė pusė
800 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Spalva
Saugos informacija
19,98%