Mexen Binox plieninė dviejų skylių kriauklė 800 x 450 mm, varis HC - 6421802000-65HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Binox plieninė dviejų skylių kriauklė 800 x 450 mm, varis HC - 6421802000-65HC Mexen Binox plieninė dviejų skylių kriauklė 800 x 450 mm, varis HC - 6421802000-65HC Mexen Binox plieninė dviejų skylių kriauklė 800 x 450 mm, varis HC - 6421802000-65HC Mexen Binox plieninė dviejų skylių kriauklė 800 x 450 mm, varis HC - 6421802000-65HC Mexen Binox plieninė dviejų skylių kriauklė 800 x 450 mm, varis HC - 6421802000-65HC
Indeksas:
6421802000-65HC
Spalva:
Spalva - Varis - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 800x450x200 mm
Skylių gylis: 200 mm
Skylių matmenys: 400x362 mm
Aplanko plieno storis: 3 mm
Skylių plieno storis: 1 mm
Kampų užapvalinimo spindulys: R10
Nuotėkio skersmuo: Ø92 mm
Tipas: dviejų skylių
Tipas: įmuras stalviršyje, po stalviršiu
Medžiaga: nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: varis
Paviršius: bitės korio struktūra
Sifono apdaila: varis
Perpylimo atliekamas: Taip
Krano anga: Ne
Sifonas rankinio komplekte su šiukšliadėže ir kamščiu
Papildoma nuotėkio uždanga
Paslėptas perpylimo langas
Garso slopinimo kilimėliai kriauklei
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir spalvos pakitimams
Atsparumas aukštai temperatūrai ir termostatiniam šokams
Paviršius lengvai valomas
Ilgesnė pusė
800 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Spalva
Saugos informacija
19,98%