Mexen Binox plieninė dviejų skyrių plautuvė 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
  • Virtuvės dienos
search
Mexen Binox plieninė dviejų skyrių plautuvė 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox plieninė dviejų skyrių plautuvė 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox plieninė dviejų skyrių plautuvė 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox plieninė dviejų skyrių plautuvė 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox plieninė dviejų skyrių plautuvė 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
Nerūdijantis plienas AISI 304 Nerūdijantis plienas AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Atsparumas įbrėžimams Atsparumas įbrėžimams
Indeksas:
6421802000-01HC
Spalva - Nerūdijantis plienas - ()
Paviršius - Korėta struktūra - ()
Produkto specifikacija:
Dydis: 800x450x200 mm
Kameros gylis: 200 mm
Kameros matmenys: 400x362 mm
Briaunos plieno storis: 3 mm
Kameros plieno storis: 1 mm
Kameros kampų užapvalinimo spindulys: R10
Nutekėjimo skersmuo: ø92 mm
Tipas: Dviejų skyrių
Montavimo tipas: Įleidžiamas į stalviršį, Po stalviršiu
Medžiaga: Nerūdijantis plienas AISI 304
Spalva: Inox
Paviršius: Korėtas
Syfono apdaila: Inox
Perpylimo anga: Taip
Anga baterijai: Ne
Rankinis sifonas su atliekų krepšeliu ir kamščiu komplekte
Papildoma nutekėjimo maskuotė
Paslėpta perpylimo anga
Plautuvės garsą slopinančios kilimėliai
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir dėmėms
Atsparumas aukštai temperatūrai ir šiluminiam šokui
Paviršius, lengvinantis valymą
Novatoriški šiame produkte naudojami sprendimai
Nerūdijantis plienas AISI 304
PerfectClean
Atsparumas įbrėžimams
Atsparumas nešvarumams
Atsparumas aukštai temperatūrai
Garso izoliacinės kriauklės kilimėliai
Paslėpta perpildymo anga
2 metų garantija
Serija
Ilgesnė pusė
800 mm
Trumpesnė pusė
450 mm
Paviršius
Korėta struktūra
Forma
Stačiakampis
Montavimo stiprumas
Universalus
Sifonas komplekte
Taip
Kamerų skaičius
Angos
0
Lašėjimo padėklas
Be lašėjimo padėklo
Pavedimas
Taip
Naudojimo instrukcija
Saugos informacija
20%