Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinė radiatoriaus 1400 x 600 mm, apatinis vidinis prijungimas, 1068 W, juoda - W6VS20S-140-060-70
Indeksas:
W6VS20S-140-060-70
Aukštis:
1400 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
1068 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Ūgis (Y): 1400 mm
Plotis (X): 600 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbo temperatūra: maks 110 °C
Maksimalus darbo slėgis: 10 bar
Maksimalus bandymo slėgis: 13 bar
Šilumos galia:
- 55/45/20 °C 560 W
- 75/65/20 °C 1068 W
- 90/70/20 °C 1345 W
Prijungimai:
- 2xG ½” apatinis vidinis
- 4xG ½” šoniniai
Ypač kokybiška, ilgaamžė dažų danga - DIN 99500
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždaromieji kamščiai ir oro išleidimo vožtuvas
Nuotraukose pavaizduotas radiatorius 600 x 1800 mm dydžio.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
600 mm
Aukštis
1400 mm
Gylis
70 mm
Šildymo galia
1068 W
Saugos informacija
19,99%
Indeksas:
W6VS20S-140-060-70
1400 mm
600 mm
1068 W