Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70
search
Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70 Mexen Flat VS20S plokštelinis radiatorius 1600 x 600 mm, apatinis centrinis prijungimas, 1191 W, juodas - W6VS20S-160-060-70
Indeksas:
W6VS20S-160-060-70
Aukštis:
1600 mm
Spalva:
Plotis:
600 mm
Šildymo galia:
1191 W
Spalva - Juoda - ()
Techniniai duomenys:
Aukštis (Y): 1600 mm
Plotis (X): 600 mm
Gylis: 70 mm
Prijungimo atstumas: 5 cm
Vertikalių vandens kanalų atstumas: 33,3 mm
Spalva: Juoda RAL 9005
Medžiaga: Plienas
Darbinė temperatūra: maks. 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar
Maksimalus bandomasis slėgis: 13 bar
Šildymo galia:
- 55/45/20 °C 624 W
- 75/65/20 °C 1191 W
- 90/70/20 °C 1500 W
Pajungimai:
- 2xG ½″ apatinis centrinis
- 4xG ½″ šoniniai
Aukštos kokybės, ilgaamžė lako danga - DIN 99500
Komplekte: pakabos, montavimo rinkinys, uždengiamieji dangteliai ir oro išleidiklis
Nuotraukos rodo radiatorius dydžiu 600 x 1800 mm.
1 Mpa
Maksimalus darbinis slėgis yra 1 Mpa (10 barų). Tai reiškia, kad radiatorius gali saugiai ir efektyviai dirbti standartinėmis naudojimo sąlygomis. Užtikrina optimalią šilumos komforto ir malonią kambario temperatūrą.
Maks. 110°C
Plotis
600 mm
Aukštis
1600 mm
Gylis
70 mm
1191 W
Saugos informacija
19,99%
Indeksas:
W6VS20S-160-060-70
1600 mm
600 mm
1191 W